dirosloví.cz

Duchovní záležitosti pro všechny, jasně a srozumitelně.


Průvodce po serveru dirosloví.cz

Dirosloví, to jsou jednotlivé knihy.. vlastně weby s duchovní tématikou, a ty jednotlivé weby bychom mohli podle zaměření rozdělit do dvou kategorií:

  1. dirosloví všeobecné (několik způsobů, jak obohatit svůj pohled na svět o duchovní rozměr),
  2. dirosloví aplikované (výsledky, když si někdo to duchovní myšlení osvojí a kouká kolem sebe)

Dirosloví generální

neboli všeobecné. Většina lidí docela rozumí obecným zákonitostem fyzického světa, nebo je aspoň do nějaké míry bere za své. Právě taková většina však vůbec nerozumí ani těm nejzákladnějším zákonitostem světa duchovního. V duchovních naukách přitom lze najít klíče, které zlepší porozumění životu a následně zlepší jeho kvalitu, nehledě na to, že s jejich pomocí lze ten život mnohem lépe řídit.

K dosažení všeobecného duchovního přehledu zde můžete použít:

Více o jednotlivých částech.

Dirosloví aplikované

neboli pohled kolem sebe očima duchovního poznání a především z pohledu zákona příčiny a následku. A pozor, ne všechno by se dalo nazvat příjemným čtením..

V zásadě tu jde hlavně o to, že většina lidí má ze své výchovy u spousty následků zafixované falešné příčiny a nejde jim se vymotat z různých situací. Dirosloví aplikované jim pak při osvobozování může ušetřit dost práce a hlavně času s jejich rozpoznáváním a s určováním příčin pravých..

..není důvod objevovat objevené, je ovšem nutné ověřit, jestli to které poznání platí i pro vás. A jestli můžu něco doporučit, tak vše, co tu najdete, testujte velmi, velmi pečlivě..

Zatím jsem se zajímal:

Více o jednotlivých částech.


© dirosloví.cz | Průvodce diroslovím | Mapa stránek | Ke stažení | Meta info