dirosloví.cz

Duchovní záležitosti pro všechny, jasně a srozumitelně.


«« Zpět na Dirosloví generální

Zpět na Průvodce diroslovím »»

Dirosloví aplikované

neboli pohled kolem sebe očima duchovního poznání a především z pohledu zákona příčiny a následku.

V zásadě však jde hlavně o to, že většina lidí má ze své výchovy u spousty následků zafixované falešné příčiny. Dirosloví aplikované jim pak při osvobozování může ušetřit dost práce a hlavně času s jejich rozpoznáváním a s určováním příčin pravých..

..není důvod objevovat objevené, je ovšem nutné ověřit, jestli to které poznání platí i pro vás. A jestli můžu něco doporučit, tak vše, co tu najdete, testujte velmi, velmi důkladně..

» Růst člověka

Analýza zákonitostí a nástrah lidského růstu, vztahů mezi tím, čím se krmíme a kam to vede náš růst, jakou úlohu v tom hrají idoly a vzory, které následujeme, povinně či zájmově, co znamená, když se k nějakému vzoru přihlásíme nějakou značkou (piercing, tattoo atd.) a co to s námi udělá.

Tohle povídání je docela čtivé, informací je tu ale dost, nejsou příliš ředěné a je dost možné, že ne všechno se vám bude líbit.. raději čtěte opatrně.

Přejít na Růst člověka

» Ženy v patriarchátu

Povídání o tom, jak se žije ženám ve společnosti, která je založena na otcovství a prapodivné nadřazenosti mužů, jak se jim to nelíbí, jak na to doplácí ženy i muži v kruté válce pohlaví, která má za následek úplně rozbité, homosexuálně orientované společenství.. muži k mužům a proti ženám, ženy k ženám a proti mužům.. hlavně že si děti, držené ve společenské karanténě, mají kde hrát.

Vše je tu podáno naředěnou formou, v podstatě jen v náznacích, nikdo by neměl mít problém se s tím srovnat.

Přejít na Ženy v patriarchátu

» Neviditelný svět

Neviditelný svět (příčin a následků), to jsou jednotlivé sondy do světa okolo nás, ať už se sonduje kniha nebo dění na sídlišti. Asi jako když se člověk narodí, zkoumá svět kolem sebe, a má k tomu skutečné průvodce (no, jako rodiče), ne diktátory.

Budete se možná divit, ale toto je skutečná, už dost dalece vyspělá Duchovní Interpretace Reality, a ne každému jsou popisy jevů snesitelné. Je to drastické čtení, sice s osvobozujícími účinky, ale na vlastní riziko!

Přejít na Neviditelný svět

«« Zpět na Dirosloví generální

Zpět na Průvodce diroslovím »»


© dirosloví.cz | Průvodce diroslovím | Mapa stránek | Ke stažení | Meta info