dirosloví.cz

Duchovní záležitosti pro všechny, jasně a srozumitelně.


«« Zpět na Průvodce diroslovím

Dále na Dirosloví aplikované »»

Dirosloví generální

neboli všeobecné. Většina lidí docela rozumí obecným zákonitostem fyzického světa, nebo je aspoň do nějaké míry bere za své. Právě taková většina však vůbec nerozumí ani těm nejzákladnějším zákonitostem světa duchovního. V duchovních naukách přitom lze najít klíče, které zlepší porozumění životu a následně zlepší jeho kvalitu, nehledě na to, že s jejich pomocí lze ten život mnohem lépe řídit.

» Duchovní styl

Styl je způsob myšlení, mluvení, chování, jednání.. zde najdete základní duchovní pravdy v nejjednodušších formulacích, které můžete použít jednotlivě, jako jednoduché a funkční doplňky do svého života, a můžete si z nich také poskládat celý životní styl.

Styl dirosloví je tu pro lidi, kteří mají málo času a potřebují se rychle zorientovat v duchovních naukách, nebo potřebují rychle získat nadhled v nějaké životní situaci, a pak také pro ty, jimž se líbí koketovat s myšlenkou, že život může mít ještě i jiné rozměry, než je nám oficiálně předkládáno, a chtějí si o tom něco nezávazně počíst.

Přejít na Duchovní styl

» Mistrovský kurz

Kurz je učební program s konkrétním zaměřením.. zde najdete 36 krátkých a nenáročných lekcí, které vám pomohou zbourat zažitá přesvědčení a navodit změnu myšlení potřebnou k tomu, abyste si dokázali řídit svůj život sami, přímo tam, kde vzniká.

Kurz dirosloví je tu pro lidi, kteří se rozhodli se svým životem něco udělat a hledají k tomu jednoduchý, spolehlivý, a hlavně srozumitelný nástroj.

Přejít na Mistrovský kurz

«« Zpět na Průvodce diroslovím

Dále na Dirosloví aplikované »»


© dirosloví.cz | Průvodce diroslovím | Mapa stránek | Ke stažení | Meta info